• Zajęcia rozwijające kreatywność

• Podczas zajęć kreatywnych uczniowie klasy III, wykonali samodzielnie roboty. W swoich pracach wykorzystali przedmioty do recyklingu, a także skorzystali z pomocy urządzeń pochodzących z projektu „Laboratoria przyszłości”. Robot z kartonu to pomysłowa zabawka, którą można zrobić samemu. Kreatywność dzieci była naprawdę ogromna

Dziewczynka z parku….w pudełku. Klasa 3 podsumowała dziś omawianie lektury „Dziewczynka z parku. Uczniowie umieścili bohaterów i ich najciekawsze przygody w pudełkach, podczas pracy opowiadali sobie czego dotyczą ich prace i jaka dokładnie historia jest zawarta w ich pudełkach.  Zostały stworzone szczegółowe postacie i rzeczy, które wymagały dokładnej precyzji i wykorzystania pomocy z projektu „Laboratoria przyszłości” między innymi użyty został  klej na gorąco, który pomógł stworzyć nawet najbardziej dokładne elementy.

Tym razem na zjęciach rozwijających kreatywność uczniowie klasy VI wykorzystali kolejny produkt zakupiony w ramach projektu, laminator. Polska złota jesień została uwieczniona.